Urban

Toote eelised
Soundtecti Urban paneelid vähendavad kaja, pakkudes C-klassi neeldumist (Celeste) ja D-klassi neeldumist (Twig), et suurendada kõne arusaadavust teatud kohas, kuid samal ajal vähendada taustheli taset. Paneele on lihtne paigaldada kas seinale või lakke ning need parendavad helikvaliteeti.

Toote hooldamine
Soundtecti paneele on lihtne puhastada. Palun kasutage plekkide eemaldamiseks vett ja seepi või spetsiaalset vaibapuhastusvahendit. Paneel tuleks esmalt kuivatuspaberiga kuivatada ning seejärel õrnalt pehme lapiga puhastada mitte seda üleliia hõõrudes ega liialt vett kasutades. 


 

Celest
Ideaalse akustilise keskkonna loomine pole kunagi olnud stiilsem. Meie Celeste seina- ja laepaneelid tasakaalustavad kaja, neelavad heli ja loovad heliatmosfääri, kus heli kostub selgelt ja teravalt. See eriline paneel on ka silmailuks igas ruumis. Lilledisain püüab pilku, kuid varjab selle tegelikku eesmärki, muutes selle pigem kunstiteoseks kui funktsionaalseks elemendiks. Oma visuaalse erilisuse ja akustiliste omaduste tõttu sobib see paneel ideaalselt nii koju kui ka kontorisse.

Toote sertifikaat

Toote kirjeldus
Laius 800 mm
Kõrgus 800 mm
Paksus 40 mm
Koostis: 100% polüester (PET) üle 50% taaskasutatud

Testi tulemused
Akustika: 0.55 NRC
BS EN ISO 354: L2003 testitud SRL UK-s.
Tuli: Class 1 – BS1 D0
Testitud: EN ISO 11925-2 väike tulekahju
/ EN 13823: 2010 üksik põlev ühik


 

Twig
Nende dimensiooniliselt vormitud paneelide teema on liikumine. Seinale paigaldatuna püüab motiiv pilk. Olles taustaga kontrastne, näitab Twig enesekindlust. Pakkudes helikontrolli tehnoloogiat, mis on tehtud taaskasutatud materjalidest, defineerivad need motiivid erilise interjööri olemuse.

Toote sertifikaat

Toote kirjeldus
Laius 1000 mm
Kõrgus 500 mm
Paksus 10 mm
Koostis: 100% polüester (PET) üle 50% taaskasutatud

Testi tulemused
Akustika: Class E – NRC 0.20
BS EN ISO 354: L2003 testitud SRL UK-s.
Class C – NRC 0.45 kui, paigaldatakse vaiade otsa
Tuli: Class 1 – BS1 D0
Testitud: EN ISO 11925-2 väike tulekahju
/ EN 13823: 2010 üksik põlev ühik


 

Linear
Katkematu ja sundimatu disainiga annab Linear mustri, mis sobib mis tahes siseruumi. Linear akustilisi paneele saab kinnitada pinnale või paigaldada lakke või põrandalaudadele akustika parendamiseks.

Paneelid on valmistatud 100% polüestrist, millest üle 50% on taaskasutatud materjal. Paneele saab taaskasutada, seega on need keskkonnasõbralikud tooted.