Fin

Toote eelised
Soundtecti Fin paneelid vähendavad kaja, pakkudes A-klassi neeldumist, et suurendada kõne arusaadavust teatud kohas, kuid samal ajal vähendada taustheli taset. Paneele on lihtne paigaldada kas seinale või lakke ning need parendavad helikvaliteeti.

Toote hooldamine
Soundtecti paneele on lihtne puhastada. Palun kasutage plekkide eemaldamiseks vett ja seepi või spetsiaalset vaibapuhastusvahendit. Paneel tuleks esmalt kuivatuspaberiga kuivatada ning seejärel õrnalt pehme lapiga puhastada mitte seda üleliia hõõrudes ega liialt vett kasutades. 


 

Fins
Tutvustame teile The FINS tootesarja – mitmekülgne, kerge ja lihtsasti paigaldatav akustiline rakendus, mis loob visuaalse liikumise ja pilkupüüdvad elemendid seintele ja lagedesse, lahendades samal ajal järelkaja probleemi. Paneelid on lihtsasti seinale paigaldatavad ja neid võib kasutada ka hõljuvate lagede loomiseks, mis imavad heli ja parandavad helikvaliteeti. Fins paneelid paigaldatakse lakke ringikujuliste kinnituspoltide abil, mida saab kinnitada kas rippuva raamisüsteemi või otse laes olevate konksude külge. Seinarakenduste jaoks on paneelidel olemas sisemine süsteem, mis aitab luua hõljuva viimistluse. FINS on valmistatud samasugusest keskkonnasõbralikust materjalist nagu teised Soundtecti ihaldatud 3-D paneelide tootesarjad, sobides igasse keskkonda, seinale või lakke, isegi mõlemasse! Need lihtsalt paigaldatavad ja esteetiliselt kaunid Fins paneelid sobivad ideaalselt uute akustiliste toodete trendidega.

Toote sertifikaat

Toote kirjeldus
Laius 1000 mm
Kõrgus 300 mm
Paksus 30 mm
Koostis: 100% polüester (PET) üle 50% taaskasutatud

Testi tulemused
Akustika: Class A
BS EN ISO 354: L2003 testitud SRL UK-s.
Tuli: Class 1 – BS1 D0
Testitud: EN ISO 11925-2 väike tulekahju
/ EN 13823: 2010 üksik põlev ühik