Polarmoss

POLARMOSS SISEKUJUNDUSTOOTED

Polarmoss Interior Design spetsiaalsed sisekujundustooted hõlmavad samblikust valmistatud elemente sisepindadele. Neid võib paigutada seintele või laudadele ja laest alla riputada, ning saadaval on ka tellimuspõhised tooted, mis valmistatakse kokkuleppel kliendiga.

Toodete ainulaadsed pinnatekstuurid ja samblikumaterjali looduslikud vormid lisavad sisekujundusele eluslooduse mõõtme. Samblike peenelt viimistletud ilu kutsub puudutama. Polaarmoss sisekujundustooted pakuvad ehedat elamust sujuvast ühendusest põhjamaiste metsade looduskeskkonnaga nii ühiskondlike kui ka erahoonete siseruumides.


 

FIRMAST

1985. aastal rajatud POLARMOSS on Soome ettevõte, mis kuulub maailma suuremate kuivatatud ja värvitud põdrasamblike tootjate ja tarnijate hulka. Polarmoss disainib ja toodab käsitööna valmistatud parima kvaliteediga sisekujundustooteid, mis on valmistatud värvitud ja konserveeritud põdrasamblikust.

Ettevõtte kogu tootmisahel on hoolikalt kavandatud ja teostatud – alates toormaterjali keskkondlikult vastutustundlikust käsitsi kogumisest põhjamaistest metsadest kuni Polarmoss Interior Design toodete pakendamiseni tarneteks üle kogu maailma.


 

MATERJALID JA VÄRVITOONID

Põdrasamblik 100% loodusmaterjal. Polarmossi tootmisprotsess algab juba metsas. Õige kvaliteediga sambliku kogumine on parima kvaliteediga toodete saamiseks äärmiselt oluline. Pikaajalise oskusteabega ettevõttena teeme me seda maailmas kõige paremini.

Värvitud samblik värvitakse ja konserveeritakse meie tootmisprotsessides käsitsi. Materjal on hooldusvaba ja tule levikut aeglustav, kuna sambla alusmaterjal on mittesüttiv. Kõik Polarmossi värvitud samblikutooted ja sisekujundustooted on saadaval mitmes kaunis värvitoonis, pakkudes mitmesuguseid võimalusi erinevate stiilide ja õhkkondade loomiseks.