Class

Toote eelised
Soundtecti Class paneelid vähendavad kaja, pakkudes A-klassi neeldumist, et suurendada kõne arusaadavust teatud kohas, kuid samal ajal vähendada taustheli taset. Paneele on lihtne paigaldada kas seinale või lakke ning need parendavad helikvaliteeti.

Toote hooldamine
Soundtecti paneele on lihtne puhastada. Palun kasutage plekkide eemaldamiseks vett ja seepi või spetsiaalset vaibapuhastusvahendit. Paneel tuleks esmalt kuivatuspaberiga kuivatada ning seejärel õrnalt pehme lapiga puhastada mitte seda üleliia hõõrudes ega liialt vett kasutades. Värvitud paneele võib kergelt ühe korra üle värvida. Rohkemad värvikihid võivad kahjustada akustilisi omadusi.


 

Class
Intelligentse kombinatsioonina disainist, taskukohasusest ja toimivusest on ST CLASS ideaalne valik arhitektidele, klientidele ja töövõtjatele. Paneelide müra vähendamise koefitsient on 0,95, neid saab kiiresti ja lihtsalt paigaldada ning need annavad soovitud neeldumise igas kooli- või kontoriprojektis.

Toodetud samast keskkonnasõbralikust materjalist nagu kõrgelt nõutud Soundtecti 3-D paneelide tootevalik, on uus Soundtecti Class tootevalik täiendatud vapustavate lisadega.

Lihtsalt paigaldusklambrite tõttu on paneelid uskumatult kuluefektiivsed ja esteetiliselt ilusad ning kiire ja lihtsa paigaldamise tõttu on uus ST tootevalik klass omaette.

Need on kahtlemata kõige kuluefektiivsemad kvaliteetsed seinapaneelid, mis on paljude klientide lemmikud üle maailma.

Toote sertifikaat

Koostis
100% polüester (PET) üle 50% taaskasutatud

Testi tulemused
Akustika: 0.95 Class A
NRC BS EN ISO 354: L2003 testitud SRL UK-s.
Tuli: Class 1 – BS1 D0
Testitud: EN ISO 11925-2 väike tulekahju
/ EN 13823: 2010 üksik põlev ühik

 


 

Class Above

Toote kirjeldus

LaiusKõrgusSügavus
60060050mm
600120050mm
300120050mm

Koostis: 100% polüester (PET) üle 50% taaskasutatud

Testi tulemused
Akustika: 0.95 Class A
BS EN ISO 354: L2003 testitud SRL UK-s.
Tuli: Class 1 – BS1 D0
Testitud: EN ISO 11925-2 väike tulekahju
/ EN 13823: 2010 üksik põlev ühik


 

Circles

Circles paneelid on saadaval kahes erinevas mõõdus 1200mm ja 800mm.


 

Class Bespoke
Soundtect tutvustab uhkelt oma CLASS Bespoke tootesarja, mis pakub piirideta disaine, luues võimalusi tuua ellu uusi ideid seoses meie tõestatult ülimalt efektiivsete ja kaunilt kujundatud akustiliste paneelidega. 
Class Bespoke on valmistatud samadest äärmiselt tõhusatest ja taaskasutatud akustilistest materjalidest, millega saab Soundect pakkuda veel üht kestlikku ja ilma piirideta akustilist lahendust, mis annab sulle võimaluse pakkuda oma klientidele midagi ainulaadset.

Class Bespoke pakub kõike alates vaiksetest kookonitest kuni klassiruumide rakendusteni, andes sulle vabaduse disaini osas ning paindlikkuse paigaldada meie tooteid kohtadesse, mis ei pruugi olemasolevate paneelide jaoks sobilikud olla.

Koostis: Polüester (PET), millest üle 50% on taaskasutatud

Testi tulemused
Akustika: A-klass, 0.95 NRC
Tuleohutuse klass: BS1d0

Kujud, suurused, tihedus: Bespoke
Värv: Bespoke
Kangs: Bespoke