Soundtect

3D kategooria

Class kategooria

Fin kategooria

Urban kategooria

Freestyle kategooria

Paindlik disain
Soundtecti akustilised seina- ja laepaneelid on põhivalikus saadaval üheksas pilkupüüdvas  kujunduses ning erivalikus, mis täiustavad mis tahes projekti interjööri. Soundtecti akustilised paneelid on saadaval 12 värvis. Me pakume laia värvivalikut ning paneele on võimalik värvida, nii et need sobiks mis tahes firma värvi- või disaininõuetega, seega Soundtect on selliste eritellimuste puhul ideaalne valik.

Keskkonnateadlikkus
Soundtect Ltd on väga uhke oma keskkonnasõbraliku lähenemise üle akustikale. Kasutades 70% taaskasutatud polüestrit, on Soundtecti akustilised paneelid kolmanda põlvkonna toode, mille elu sai alguse PET-pudelitest. Me ei tahtnud sellest tootest valmistada lühikese kasutusajaga näitusevaipa, kuna tundsime, et see ei vasta meie keskkonnaväärtustele. Seega, vaibakiude kasutati uuesti ning paigaldati ainulaadsel viisil, et luua meie väga tõhus akustiline vilt ning niimoodi Soundtecti akustilised  paneelid sündisidki.

Kasutuslahendused
Haridusasutused, kontorid, jaekaubandus, vaba aeg, hotellid, restoranid, terviseasutused, kaubanduslik ja kodune. Soundtecti akustiliste paneelide müra vähendamise koefitsient on 0,95 ja neid on lihtne paigaldada, mistõttu on need ideaalseks akustiliseks lahenduseks. Üksik näitusevaip ei vastanud meie keskkonnaväärtustele ja sündisidki Soundtecti akustilised paneelid.

Keskkond
Jätkusuutlikkus on enamat kui lihtsalt keskkonnast hoolimine ja ettevõtted otsivad oma uutele kontoritele rohelisi võimalusi. Soundtecti valitakse pidevalt projektideks, kus nõutakse äärmiselt jätkusuutlikku disaini. Soundtect on oma keskkonnasõbraliku akustika üle väga uhke. Kasutades üle 50% taaskasutatud polüestrit, on Soundtecti akustilised paneelid kolmanda põlvkonna toode, mille elu sai alguse PET-pudelitest. Me ei tahtnud sellest tootest valmistada lühikese kasutusajaga näitusevaipa ja paneelid loodi, kui sai selgeks, et ühekordsed vaibad oli tõsine probleem meie firmade keskkonnaga seotud tõekspidamistes. Seega, kasutades hoolikat, kuid tõhusat viisi, paigaldades kasutatud vaipadest saadud taaskasutatud kiud viisil, sündisidki kvaliteetne ja toimiv akustiline vilt. Moodustati disainitiim, kes lõi suurepärased disainid, mis on nüüd kohe äratuntavad. Tänu Soundtectile muutus akustika nägu igaveseks.

Garanteeritud toimivus

Soundtecti akustilised paneelid on testitud vastavalt Briti ja Euroopa tule- ja akustikastandarditele. Me tagame järjekindlalt, et iga toote testid oleks ajakohased ja kehtivad. Vajadusel annab Soundtect teie meelerahuks ka sertifikaadi, kui hakkate Soundtecti akustilisi paneele valima ja paigaldama.

“Meie Soundtectis oleme uudishimulikud ja otsime alati uusi võimalusi. Alati on võimalik midagi muuta.“