Pehme

Üks disain, lõputud võimalused
Meie läbimõeldult disainitud pehmed 3D seinapaneelid on saadaval mitmesugustes keerukates vormides. Paneelide kuju ja suurus on erinev. Paneelide pind varieerub vahemikus 0,06 m2 kuni 0,5 m2 ja paksus on 2 kuni 5 cm. Iga Fluffo kujund on ainulaadne, seinale paigutatud valitud paneelide kogum loob alati pilkupüüdva kujunduse ja on puudutades alati mõnusalt pehme.

Keerukatele vormidele vaatamata sobituvad Fluffo paneelid üksteisega täiuslikult. Need on kavandatud ainulaadsete mustrite loomiseks, kus paneelide vahelised praod moodustavad kujunduse lahutamatu osa. Fluffo vormid on alati tõesed – ruut on ruut ja ring on ring.


 

Bounce
Julged kaared ja lohud, ovaalid ja teravad servad. Iga paneeli juures on rõhutatud paksuse erinevust, mis kokkusobitatuna loob muljetavaldava 3D-efekti. Disaini ohtrad kaared ja kurvid etendavad lihtsas geomeetrilises interjööris juhtivat rolli.


 

Caro
Klassikaline ja elegantne motiiv moodsa disainiga. Vilunud disaineri käe all muutuvad paneelid täiesti eriliseks kompositsiooniks. Sobib hästi nii kompaktsetesse kui ka hajusatesse kujundustesse.


 

Chain
Lihtne vorm, kuid äärmiselt glamuurne disain. Paneeli kumer keskosa lisab massiivsust ja tihedust. Sobib suurepäraselt keskkondadesse, kus pole vaja servade trimmimist. Soovitame kasutada neid paneele kahevärvilises kujunduses, kus on üks domineeriv värv ja mõne valitud paneeli abil loodud teist värvi rõhuasetused.


 

Cheveron
Ülimoodne, julge disain rabava 3D-efektiga. Soovitatav kasutada modernsetes interjöörides, kus teravad vormid on vastastiktoimes sirgjoontega. Ideaalne valik hajusalt paigutatud üksikute pilkupüüdvate vormidega ruumikujunduses, mis tervikuna loob moodsa mulje. Ebaharilik muster, millel on suur potentsiaal Fluffo värvivaliku võimaluste rakendamiseks.


 

Cube
Lihtne vorm suurte võimalustega huvitavate seadete loomiseks. Fluffo Cube on lõigatud nurkadega ruut. Kuna vastasservad on eri paksusega, saab selle seinapaneeliga luua pilkupüüdvaid 3D kujundusi. Mõjub hästi ka laiadel seinapindadel, kus paneelide ruumilise mõõtme efekt on kõige muljetavaldavam.


 

Dots
Lihtsuses peitub jõud. Dots on neljas eri paksuses sõõride kollektsioon. Piiramatud paigutusvõimalused ja suur valik Fluffo värvitoone inspireerivad iga investorit ja disainerit. Ka mõned üksikud hajusalt paigutatud Dots paneelid lisavad interjöörile omapära.


 

Flow 2.0
Klassikaline, diskreetne, elegantne kujundus. Selle 3D šablooniga loodud kompositsioonid näevad massiivsele vormile vaatamata välja stiilsed ja kerged. Omavahel sobivate värvitoonide valik loob illusiooni tüünetest lainetest. Kõige kaunimad Flow 2.0 seaded on loodud monokroomsete  värvikombinatsioonidega.


 

Four
Pixeli kaksikvend, kuid veidi avaram versioon. Soovituslik kõikjal, kus tahetakse mängida värvi ja lihtsate vormidega. Saadaval neljas paksuses. Suurepärane koos paneelidega Pixel, Line, Triada või Trinity, luues pilkupüüdvaid mosaiike.


 

Cubic
Cube paneeli väike kaksikvend. Tänu vastasservade olulisele paksuse vahele loob paneelidest seade rabava 3D efekti, lisades interjöörile ainulaadsust ja stiili. Koos Pixel paneelidega avab see potentsiaali ennenägematuteks seinakujundusteks. Sobib ideaalselt väikestesse, kompaktsetesse kompositsioonidesse.


 

Hexa
Klassikaline vorm, mida võib kohata looduses. Oivaline valik hajusateks seinakujundusteks, mis lisavad interjöörile originaalsust ja värvi. Kompositsiooni 3D efekt saavutatakse kõigi nelja saadaoleva paneelipaksuse kasutamisega. Hetkel on see meie kollektsiooni kõige populaarsem toode.


 

Isos
Algul silmatorkamatu, mitte kuigi pilkupüüdev keskel asetseva kühmuga kolmnurk pakub võimalusi mitmesuguste rosettide või laineliste horisontaalsete kujunduste loomiseks. Pühendunud disaineri kätes on see suurepärane töövahend.


 

Line
Fluffo põhivormide kollektsiooni enesestmõistetav täiendus. Soovitatav kasutada kujundustes, kus värv domineerib. Saadaval 4 eri paksuses. Sobib suurepäraselt Pixel ja Four paneelidest loodud kujundustesse.


 

Link 2.0
Suur ja paks paneel, mille tõeline jõud tuleb välja avaratel pindadel. Soovitatav kasutada ka hajusalt paigutatuna, et mitme elemendi abil luua abstraktseid seinakaunistusi.


 

Nike
Meie arusaam meekärjest. Paneel on saadaval neljas eri paksuses, võimaldades luua ebaühtlase tasapinna mulje. Näeb tore välja ka hajusas paigutuses, kus paneelide vahele on jäetud ohtralt vaba ruumi.


 

Oblong
Üpris ebaharilik lähenemine ovaalsele vormile. Annab võimaluse avastada lihtsas vormis peituvat jõudu. Oskuslikult valitud värviskeemiga saab luua glamuurse kujunduse, mis on ühtaegu lihtne ja geniaalne. Saadaval neljas eri paksuses. Näeb hea välja kombinatsioonis Dots paneelidega.


 

Pixel
Klassikaline väike ruut, mis on saadaval neljas eri paksuses. Piiramatud võimalused paigutuseks ja värvidega mängimiseks. Eri paksusega ruutudega täidetud sein avaldab muljet oma 3D efektiga, nii mitmevärvilises kui ka monokroomses kombinatsioonis.


 

Triada
Võrdhaarne kolmnurk – nüüdsel ajal väga moodne motiiv – võimaldab luua pilkupüüdvaid värvilisi seadeid. Täiuslik nii kompaktsetes kompositsioonides kui ka hajusates seadetes. Saadaval neljas eri paksuses.


 

Trinity
Täisnurkne kolmnurk on saadaval neljas eri paksuses. Selle paneeli tugevus tuleb välja kompaktses mosaiigis, kus tõusevad esile teravad servad ja värvid. Põhielement keerukamates kompositsioonides koos paneelidega Four, Line ja Pixel.


 

Twist
Kõige keerukam ja samas ka kõige elegantsem Fluffo kollektsiooni kujund. Neist paneelidest loodud seade mõjub äärmiselt õhulisena. Paneeli keskosa, mis tõuseb seinapinnast veidi kõrgemale, rõhutab õrnalt selle kolmemõõtmelist vormi. Ideaalne disain suurtes glamuursetes interjöörides.