Fluffo Izo

Paneele Fluffo IZO saab kasutada sisekujunduselementidena, mis isoleerivad ruumi samal ajal välisest mürast. Spetsiaalselt valitud materjalide kihtidest moodustatud paneelid absorbeerivad heli ja toimivad mürabarjäärina, mis toimib kahesuunaliselt – heli ei pääse ruumi ega ruumist välja. Ideaalne lahendus juhul, kui vahesein laseb helidel ühest kontoriruumist teise kostuda, kui soovite korraldada privaatseid konverentse või kui soovite, et teie saladused jääksid nelja seina vahele. Looge plaatide Fluffo IZO abil kaunid vaiksed ruumid.

Hexa Edge M

Klassikaline loodusest inspireeritud vorm. Delikaatsed kaldservad rõhutavad paneeli kuusnurkset kuju. Väga elegantne, moodne mudel, mille vormi rõhutab hea värvivalik.


 

Line Edge

50 cm x25 cm nelinurk; kena nii eraldi kui koos mudelitega Pixel Izo L ja S.


 

Pixel Edge L

Suurim kollektsiooni Fluffo Izo kuuluv ruut. Lihte vorm võib näida esmapilgul igav, ent paneeli 45 kraadi alla keeramisest piisab, et näha, kui originaalse ja ebatavalise kuju see võib võtta.


 

Pixel Edge M

Keskmise suurusega ruut. Toimib ideaalselt, kui kaetav sein on väike ja kui soovite rõhutada paneeli vormi või värvi.


 

Pixel Edge S

Mudel sobib inspireeriva värvika mosaiigi loomiseks. Võib kasutada üksi või koos mudelitega Pixel Izo L + Pixel Izo S + Line Izo.