Fluffo Soft

Fluffo SOFT on dekoratiivsete heli summutavate seinapaneelide kollektsioon, mis hõlmab mitmesuguste värvide, kuju ja paksusega paneele. Paneelide abil saab muuta ruumid helikindlaks kaunilt ja stiilselt. Fluffo SOFT tagab hubase, vaikse ja – mis kõige tähtsam – kauni interjööri. 
Asu siis tegutsema!

Chain
Lihtne vorm, kuid äärmiselt glamuurne disain. Paneeli kumer keskosa lisab massiivsust ja tihedust. Sobib suurepäraselt keskkondadesse, kus pole vaja servade trimmimist. Soovitame kasutada neid paneele kahevärvilises kujunduses, kus on üks domineeriv värv ja mõne valitud paneeli abil loodud teist värvi rõhuasetused.


 

Flow
Klassikaline, diskreetne, elegantne kujundus. Selle 3D šablooniga loodud kompositsioonid näevad massiivsele vormile vaatamata välja stiilsed ja kerged. Omavahel sobivate värvitoonide valik loob illusiooni tüünetest lainetest. Kõige kaunimad Flow seaded on loodud monokroomsete  värvikombinatsioonidega.


 

Chevron
Ülimoodne, julge disain rabava 3D-efektiga. Soovitatav kasutada modernsetes interjöörides, kus teravad vormid on vastastiktoimes sirgjoontega. Ideaalne valik hajusalt paigutatud üksikute pilkupüüdvate vormidega ruumikujunduses, mis tervikuna loob moodsa mulje. Ebaharilik muster, millel on suur potentsiaal Fluffo värvivaliku võimaluste rakendamiseks.


 

Link
Suur ja paks paneel, mille tõeline jõud tuleb välja avaratel pindadel. Soovitatav kasutada ka hajusalt paigutatuna, et mitme elemendi abil luua abstraktseid seinakaunistusi.


 

Cube
Lihtne vorm suurte võimalustega huvitavate seadete loomiseks. Fluffo Cube on lõigatud nurkadega ruut. Kuna vastasservad on eri paksusega, saab selle seinapaneeliga luua pilkupüüdvaid 3D kujundusi. Mõjub hästi ka laiadel seinapindadel, kus paneelide ruumilise mõõtme efekt on kõige muljetavaldavam.


 

Cubic
Cube paneeli väike kaksikvend. Tänu vastasservade olulisele paksuse vahele loob paneelidest seade rabava 3D efekti, lisades interjöörile ainulaadsust ja stiili. Koos Pixel paneelidega avab see potentsiaali ennenägematuteks seinakujundusteks. Sobib ideaalselt väikestesse, kompaktsetesse kompositsioonidesse.


 

Pixel Edge L

Silmatorkava välimusega suur ruudukujuline paneel. Kaldus servad muudavad paneeli elegantseks ja kergeks. Nõuab ruumi. Paneelide iseloom tuleb välja siis, kui koos kasutada mitmeid paneele. Sobib suurepäraselt ühevärvilise disaini korral.


 

Pixel Edge M

Keskmise suurusega kaldus servadega ruudud. Suurtel pindadel annavad parima tulemuse kompaktse, ühetaolise värvikompositsiooni kasutamise korral. Väiksematel seintel on tulemus parem hajusa, juhusliku kompositsiooni korral.


 

Pixel Edge S

Meie kõige väiksemad elegantsete kaldservadega ruudud. Paneelide kuju ja suurus on universaalsed ning need annavad suurepärase tulemuse nii suurte kompaktsete kompositsioonide kui väiksemate hajusate kombinatsioonide korral. Mudel sobib hästi kasutamiseks koos teiste ühilduvate mudelitega: Pixel L või Line.


 

Hexa Edge M

Keskmise suurusega kaldservadega Hexa. Väga elegantne, moodne mudel. Peened kaldservad rõhutavad paneeli kuusnurkset kuju, seetõttu tuleb meekärje-motiiv kenasti esile ka ühevärvilise kompositsiooni korral. Mudelit kasutatakse sageli vabas, hajutatud kompositsioonis.


 

Dot Edge M

Üks meie lemmikmudelitest. Lihtne, eristuv ning tänu kaldservadele elegantne. Ruudukujulisele või neljakandilisele pinnale paigaldatud mudeli Dot M paneelid moodustavad tugeva, pilkupüüdva seinakaunistuse. Ideaalne mudel neile, kellele meeldivad värvikad, lihtsad seinakompositsioonid.


 

Triada Edge

Võrdkülgne kolmnurk on tagasi. Vormi rõhutavad kaldservad. Paneele saab värvivalikust või soovitud kompositsioonist sõltuvalt kasutada väga erinevatel viisidel – paneelidest saab moodustada suure kuusnurga või värvilisi liivakella-laadseid kompositsioone. Paneelid näevad kenad välja ka siis, kui nende servade vahele jäetakse väikesed võrdse laiusega vahed.


 

Tele Edge M

Originaalne ümarate nurkadega ruut. Peent vormi rõhutavad kaldservad. Paneelid on keskmise suurusega (küljepikkusega 375 mm) ja ei domineeri seega seinal. Harmoonilise koosluse loomiseks peaks muster hõlmama paljusid erinevaid elemente. See mudel annab parima tulemuse laiendatud kompositsiooni korral, kui paneelide vahele on jäetud väiksed võrdsed vahed.


 

Diamonf Edge

Suurepärane staar meie sarja Edge paneelide seas. Ebatavaliselt ulatusliku potentsiaaliga mudel, mille abil saab teatud kooslustes värvide õigesti valimise korral luua ruumikaid kuusnurgamustreid. Nagu enamik meie mudelitest, näeb ka see kõige parem välja siis, kui paneelide vahele on jäetud väikesed vahed.


 

Line Edge

Klassikaline valik. Kaldservadega nelinurk. Täiendab suurepäraselt mudelitest Pixel Edge L ja Pixel Edge S moodustatud kompositsioone.


 

Stick Edge

Kõige pikem Fluffo SOFT paneel, mida saab paigaldada nii vertikaalselt kui horisontaalselt. Vertikaalselt paigaldades ja paneelide vahele väikeste vahede jätmise korral loob tugeva, väljendusrikka kompositsiooni.


 

Pixel L

Suured, lamedad, ruudukujulised paneelid on valikus neljas erinevas paksuses. Ideaalne suurtele seintele – või väiksemas koguses – tugeva aktsendi loomiseks. 45-kraadise nurga all paigaldatuna nii, et nurgad on suunatud üles ja alla, mitmekülgne ja originaalne.


 

Pixel M

Paneelide Pixel L & S keskmise suurusega kaksikvend. Soovitame neid paneele kasutada juhul, kui soovite mängida lihtsa vormi ja värviga. Valikus neli paksust. Ideaalne mosaiikide ladumiseks või koos meie teiste mudelite Line ja Triada ruudukujuliste paneelidega.


Pixel S

Klassikalised väiksed ruudud on valikus neljas erinevas paksuses. Lõputult võimalusi vormi ja värviga mängimiseks. Erineva paksusega ruutudega kaetud sein tekitab nii mitme- kui ühevärvilise lahenduse korral vapustava 3D-efekti.


 

Tele L

Meie kõige suurem ümarate nurkadega ruut. See on kaunis, tasakaalustatud vorm suurte mustrite jaoks. Soovitame vaba paigutusega mustrite puhul kasutada koos mudelitega Tele Cut L/M/S.


 

Tele M

Keskmise suurusega, tavalised, tasakaalukad, ümarate nurkadega paneelid. Võib kasutada eraldi või mitme erineva suurusega Tele-paneelidest moodustatud mustris. Soovitame kompositsiooni täiendamiseks kasutada mudeleid Tele Cut L või S.


 

Tele S

Tele-perekonna väikseim paneel, valikus neli paksust. Kuna kumerus on sama raadiusega, mida kasutatakse teiste Tele paneelide korral, tundub Tele S vormi poolest ümaram. Sobib ideaalselt mudelist Tele L koosnevate kompositsioonide täiendamiseks. Mudelist Tele S koosnevaid mustreid võib täiendada ka mudeliga Tele Cut S.


 

Tele CUT L

Paneel kuulub Tele mudelite hulka. Kasutatav koos mudeliga Tele L.


 

Tele Cut M

Paneel kuulub Tele mudelite hulka. Kasutatav koos paneelidega Tele L ja M.


 

Tele Cut S

Paneel kuulub Tele mudelite hulka. Kasutatav koos kõigi teiste Tele mudelitega.


 

Hexa L

Muljetavaldav suur vorm. Valikus neli paksust – sobib suurele, laiale alale kitsa mustri ladumiseks.


 

Hexa M

Klassikaline loodusest inspireeritud mudel. Ideaalne hajusate kompositsioonide loomiseks, mis lisavad sisekujundusele originaalsust ja värvi. 3D-efektiga kompositsiooni saavutamiseks kasutage kõiki nelja paneelipaksust. Meie kollektsiooni kõige populaarsem mudel.


 

Hexa S

Üks meie kõige väiksematest paneelidest. 1m2 mahub 20 Hexa S paneeli. Paneelidest saab moodustada kauni värvika seinamosaiigi. Motiiv on nii universaalne, et näeb suurepärane välja nii vahedega kui kompaktse kompositsiooni korral. Nii väikese mudeli korral kõigi nelja erineva paksuse kasutamise abil saab luua vaimustava 3D-efekti.


 

Dot L

Suur ring diameetriga 50 cm. Paneel on juba üksi erilise vormiga. Kõige paksema paneeli – 4 cm või 5 cm – kasutamise korral on paneeli enda vorm nii tugev ja terviklik, et originaalse ja pilkupüüdva kompositsiooni loomiseks piisab vaid neljast paneelist.


 

Dot M

Lihtsuse jõud. Dot M on ringide kollektsioon, kuhu kuuluvad neli erinevat paksust. Piiramatult kombineerimisvõimalusi ja Fluffo lai värvivalik pakuvad julgele investorile ja disainerile imelist inspiratsiooni. Teie sisekujundusele lisavad iseloomu juba vaid mõned hajusalt paigaldatud mudeli Dot paneelid.


 

Triada

Võrdkülgne kolmnurk – viimasel ajal väga moodsaks muutunud motiiv – võimaldab luua pilkupüüdvaid, värvikaid mustreid. Plaadid näevad suureopärased välja nii vahedega kui kompaktselt paigaldatuna. Valikus neli paksust.


 

Line

Loomulik täiendus Fluffo lihtsate vormide valikusse. Soovitame kasutad siis, kui soovite, et üks värv domineeriks kujunduses. Valikus neli paksust. Sobib suurepäraselt kasutamiseks koos Pixeli mudelitega.