Fluffo Art

Fluffo ART on väike kunstiteos – see on Fluffo ja noore Poola disaineri Joanna Kabala koostöö vili. See on meie portfoolio esimene üksik suuremõõtmeline paneel, mis on saadaval laias värvivalikus ja mitmes erinevas vormis. Paneelid ei ole püsivalt seinale kinnitatavad – neid saab eemaldada ja pöörata või vahetada teise kollektsiooni Fluffo ART paneeli vastu, seega saab pidevalt luua uusi ainulaadseid kompositsioone. Kollektsiooni luues mõeldi eelkõige pikkadele koridoridele (mille akustikale ei pöörata sageli tähelepanu), trepikodadele ja suurtele magamistubadele. Paikadele, kus seinad vajavad tugevat aktsenti ja ruumi akustika ei ole just parimate killast. 
Paneelid paigaldatakse seinale spetsiaalsete kinnitusklambrite abil. Need on kergesti eemaldatavad, keeratavad ja vahetatavad.

Art 1

Kollektsiooni Fluffo Art suurim paneel – kollektsiooni kullaproov. Näeb suurepärane välja nii teiste kollektsiooni Fluffo ART elementide seas kui eraldiseisva akustilise seinakaunistusena. Vormi kvaliteeti rõhutavad säravad vasest lisandid.


 

Art 2

Kollektsiooni suuruselt teine paneel. Kena nii vertikaalses kui horisontaalses asendis. Ringi ja nelinurga parameetrid kattuvad elemendi Art 1 parameetritega.


 

Art 3

Puhas geomeetriline vorm kahe erineva elemendina. Ringist välja kasvav ruut paikneb elemendiga Art 1 võrreldes sümmeetrilisemalt, mis annab paneelile visuaalselt tasakaalukama üldmulje.


 

Art 4

Annab nagu Art 5 tervele kollektsioonile tugeva aktsendi. Näeb kena välja nii kollektsiooni osana kui eraldi. Paneeli suure pinna tõttu tuleb värv valida väga hoolikalt, sest paneel ei tohiks seinaga kokku sulada, ent ei tohi olla ka ärritavalt erksa tooniga.


 

Art 5

Näeb – nagu ka paneel Art 4 – hea välja nii eraldi kui kollektsiooni osana. Suurel pinnal on tulemus kõige parem, kui kasutatakse ainult ühte mudelit või tervet paneelisarja.