Sisekujundustooted

POLARMOSS FLEX ELEMENT

Polarmoss Flex Element on nüüdisaegne ja stiilne viis looduse siseruumidesse toomiseks, luues sisekujunduses ainulaadseid pindu.

Näiteks seintel kasutades lisavad Flex Elements detailid ühiskondlikele ja privaatsetele siseruumidele muljetavaldava mõõtme.

Toode valmistatakse käsitsi Polarmossi parima kvaliteediga Extra samblikust, mis värvitakse ja konserveeritakse. Kõrge kvaliteediga Polarmoss Flex Element on hooldusvaba, tule levikut aeglustav ja heliimav siseruumide pinnaviimistlustoode, mis toimib ka heal tasemel õhuniiskuse indikaatorina.

Flex Elements detailid on sulgkerged ja neid on ka suurtele pindadele äärmiselt lihtne sujuvate üleminekutega paigaldada. Takjapaelaga kinnitusmeetod pakub piiramatuid varieerimisvõimalusi. Toote asukohta saab kiiresti muuta. Erivärviliste Flex Elements detailidega sujub tervikdisaini muutmine kiiresti ja lihtsalt, neid saab järjestada erinevates värvijärjestustes.

Elementide paindlikud omadused võimaldavad neid tulemuslikult kasutada ka kumerpindadel. Erinevate mustrite ja vormide väljalõikamine on lihtne ning avardab kujunduse ainulaadseid rakendusvõimalusi.

Polarmoss Flex Elementide uudne disain on Polarmossi poolt kaitstud intellektuaalomandi õigustega.

16 saadaolevat värvitooni võimaldavad erinevas stiilis ja värvitoonides pinnaviimistluslahenduste disainimist. Flex Elements paljude värvitoonide abil saab luua lõputuid individuaalseid kunstipäraseid kujundusi. 

Flex Element – Toote sertifikaat


 

POLARMOSS ISLAND

Polarmoss Island on dünaamiline toode, mis rõhutab sisekujundust nii seinal kui ka lauapinnal. Selle detaili kujundus sai inspiratsiooni saarestikust.Saared on kolmes erinevas suuruses; iga suuruse kuju on veidi erinev. Saarte kobarasse asetamine lisab sisekujundusele täiendava mõõtme.

Saared on käsitsi valmistatud Polarmossi kõrge kvaliteediga Polarmoss Extra samblikust, mis on värvitud ja konserveeritud looduslikust korgist alusel. Toote samblik ei vaja vähimatki hooldust ja on tule levikut takistav. Saari saab seinale kinnitada uudse paigaldusplaadi abil, mille Polarmoss töötas välja spetsiaalselt selleks otstarbeks. Eriline paigaldusviis võimaldab seinale paigaldatud toodet erineval moel paika sättida ja ka hõlpsasti seinalt lauale ja tagasi tõsta.

Üksiktootena kasutades on Polarmossi saar ruumis pilgupüüdjaks. Suure rühmana loovad saared suurejoonelise sisekujunduslahenduse.

Polarmoss Islands on saadaval  16 kaunis värvitoonis: vaata värvikaarti siit.

Island – Toote sertifikaat


 

POLARMOSS SPHERE

Polarmoss Sphere on kaunis toode, mis rikastab sisekujundust.

Polarmoss Sphere on disainitud tähelepanu koondamiseks ja ruumi ülaosale meeldiva mõju lisamiseks. Kerad saavad oma kuju lihtsate füüsika- ja loodusseaduste toimest ja vastastiktoimest. Polarmoss toob selle loodusläheduse siseruumidesse.

Polarmoss Sphere tooteid müüakse neljas eri suuruses. Rühmiti kasutades, kui need on riputatud ühele või eri tasanditele, loovad need ruumis ainulaadse mulje. Polarmoss Sphere samblikukerad on käsitsi valmistatud Polarmossi kõrge kvaliteediga Polarmoss Extra samblikust, mis on värvitud ja konserveeritud. Tootes sisalduv samblik ei vaja hooldust ja on tule levikut aeglustavate omadustega.

Kerad võib riputada üksteise kohale, mis võimaldab neid fantaasiarikkamalt kasutada. Polarmoss Spheres samblikukerasid saab paigutada ka lauale või kaussi. Üksikult või rühmiti kasutades, ühes või mitmes värvitoonis, lisavad need sisekujundusele pehme ja võluva pilgupüüdja.

Polarmoss Spheres on saadaval 16 kaunis värvitoonis: vaata värvikaarti siit.

Sphere – Toote sertifikaart


 

POLARMOSS TELLIMUSTOOTED

Polarmoss tellimustooted valmistatakse kliendi nõudel ja temaga kokkuleppel. Need võivad olla näiteks: logod, pildid, kirjad, mitmevärvilised objektid.

Tellimustooteid valmistatakse parima kvaliteediga Polarmoss Extra samblikust, mis on värvitud ja konserveeritud. Kasutada saab mitmesuguseid põhimaterjale ja tehnikaid. Polarmossi tellimustoodete samblik ei vaja hooldust ja on tule levikut aeglustav.

Polarmossi tellimuspõhised tooted on saadaval 16 kaunis värvitoonis.

Täiendava info saamiseks võtke meiega ühendust.

Tellimustooted – Toote sertifikaat