Testid

Akustika ja kulumine

Silent Socks HD on testitud Silent Socks enda katsestendis, et vastata kõrgematele nõudmistele mis kaasnevad tugevate keraamiliste plaatide ja vuukidega kivipõrandatega

Silent Socks mööblipatju testitakse Akustikverkstani helilaboris. Silent Socks’i ja mõne turul levinud vilt- ja plastpadja vahel tehtud võrdlev uuring näitab, et Silent Socksil on väga hea helineelduvus võime. Sõltuvalt testitud tooli ja põranda tüübist vähendatakse mürataset võrreldes originaalpatjadega kuni 18 dB. Müra vähenemine 8-10 dB võrra on tuntav 50% mürataseme langusena.

Rootsis Boråsis asuv SP Tehnilise Uurimise Instituut testis Silent Socks mööblipatjade kulumist. Silent Socks’i ja mitmete tavaliste vildi- ja plastpadjakeste võrdlev uuring näitas, et Silent Socks on väga hea vastupidavusega. 50 kg koormaga tooli tõmmati 80 cm kaugusel edasi-tagasi. Katse peatati pärast 40 000 tsüklit – mööblipadjad olid endiselt terved. Katse paremuselt teine padi purunes 23 000 tsükli jooksul. Katsed viidi läbi linoleum põrandal.