Silent Socks Original

Silent Socks® Original

Silent Socks Original koosneb vilditud villa välissokist, mis on ühendatud kummist sisemise tugiosaga. Silent Socks Original sobib siledatele põrandatele, kus puuduvad tuvastatavad vuugid ja ühendused, näiteks linoleumist või vinüülist põrandakatted ja siledad lakitud parkettpõrandad.

Seda tüüpi põrandakatted on levinud paljudes avalikes kohtades, näiteks koolides ja tervishoiuasutustes, kuid neid on sageli ka eramajades ja kontorites.

 

Suurused           Ø16-22MM & Ø20-27MM

Toonid                Pruun, Sinine, Punane, Hele Hall, Tume Hall, Must

Pinnakate           Vill

 

silent socks
silent socks
silent socks
silent socks
silent socks

Värvid ja suurused

Nii nagu teie enda sokid, on ka Silent Socks tekstiiltoode, mida erinevatel pindadel kantakse erinevalt. Kuid Silent Socks on tavaliste sokkidena võrdselt õrnad teie põranda suhtes. Selleks, et saaksite Silent Socks mööblipatju võimalikult kaua nautida, valige oma põranda jaoks sobiv mudel.

Sileda linoleumi või vinüülpõranda jaoks soovitame Silent Socks Original mudeleid.

Õlitatud põrandate jaoks ei soovita me Silent Socks Original ega Silent Socks HD mudeleid kuna selline pinnatöötlus muudab mööblipatjade eluea märkimisväärselt lühemaks.

Saadaval kuues toonis: Pruun, Sinine, Punane, Hele Hall, Tume Hall, Must

Hooldus

Kui Silent Socks mööblipadjad koguvad tolmu – alustage tolmuimejaga tolmu eemaldamisest. Kui need on endiselt määrdunud, saab neid kergesti pesta. Eemaldage mööblipadjad tervikuna, kaasa arvatud sisemine kummist osa ja peske neid pesumasinas Wool programmi abil temperatuuril 30–40 ° C. Seejärel trummeldage, kuni mööblipadjad on kuivad. Pange need enne paigaldamist mõneks tunniks õhurikkasse ja sooja kohta kuivama.